Chiller Sogutma sistemleri bakim / yenileme

ÖNCÜ soğutma başta plastik, kauçuk, metal işleme, kimyasal, beton santralleri, klima santralleri ve gıda sektöründe olmak üzere, sanayinin bir çok farklı alanında, fabrikaların ihtiyaç duyduğu, su soğutma sistemlerinin projelendirme, üretim, satış, bakım ve servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Su Soğutmalı Chiller Üniteleri
Su soğutmalı chiller üniteleri kondanser ısısı su ile alınan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde sistem üzerinde su kulesi mevcuttur. Kondanser ünitesindeki gazın sıcaklığını alan su kulede soğur. Enjeksiyon ve şişirme makinelerin kalıpları ve hidrolik yağı, sıcak formlama kalıpları, ekstruderlar , silindir merdaneler, perdah makinaları, metal işleme tezgahları ve muhtelif soğutma uygulamaları için idealdir.

Hava Soğutmalı Chiller Üniteleri

Hava soğutmalı chiller üniteleri kondenser ısısı hava ile alınan cihazlardır., Metal enjeksiyon makinaları, Plastik enjeksiyon makineleri Ekstürler, Boru, Kablo vs. sistemleri, şoklama sistemleri (Terlik Sanayisi), ayakkabi taban sanayisi, kapalı devre klima sistemleri, kapalı devre sanayi tesisleri (Fabrika vs.) matbaa sanayi, pastörize sanayi, tekstil ve iplik sanayi, ilaç sanayi uygulamaları için idealdir. Yüksek performans ve minimize edilmiş ölçüleri ile dar alanlarda kolayca uygulanır.


GVN Öncü Kompresör

Teknik Servis